MEIST

Meie eesmärk on pakkuda laia valikuga kvaliteetseid puit-metalltaladest valmistatud ehituskonstruktsioone, mille paigaldamine on lihtne ja kiire ning hoiab kokku kliendi aega ja raha.

Missioon

Eesmärk on pakkuda laia valikuga kvaliteetseid puit-metalltaladest valmistatud ehituskonstruktsioone, mille paigaldamine on lihtne ja kiire ning hoiab kokku kliendi aega ja raha.

Visioon

Olla aastaks 2021 Eesti usaldusväärsem ja enim soovitud partner fermide ja puit/metalltalade (Posi-Joist talade) valdkonnas

Mida me väärtustame?

Kvaliteet

Iga meie projekteeritud ja valmistatud element, moodul, detail ja konstruktsioon on läbimõeldud, hoolega valmistatud ning hiljem kontrollitud, et tagada parim tulemus. Kogu toodang valmistatakse tehases, kus ehitajal on parem töökeskkond kui objektil ning tulemus on puhtam ja kvaliteetsem.

Meie meeskond koosneb põhjaliku väljaõppe saanud motiveeritud spetsialistidest.

Tehnoloogia

Oleme investeerinud innovaatilisusesse. Kasutame automaatset saeliini, mille lõikamise täpsus on mm. Meil on kasutusel kolm pressliini, milliseid Eestis teisi ei leidu. Tootmine toimub presslaual millega saavutame olulise efektiivsuse. Meil on kasutusel lasersüsteem, mis kuvab tootmislauale toote valmiskuju. Lasertehnoloogiat kasutades saavutame maksimaalse kvaliteedi. Antud süsteem on ainulaadne kogu Baltikumis.

Kulutõhusus

Tehases toodetud fermid või vahelaetalad on projekteeritud spetsiaalselt sinu hoone mõjuvate koormustega (omakaal, kasuskoormus, tuul, lumi) ja vastavalt dimensioneeritud. Seeläbi kulub vähem materjali kui kohapeal ehitades. Tehases valminud toodete paigaldamise aeg on kohapeal ehitamisega võrreldes kordades lühem. Kasutades tehases valminud tooteid hoiad kokku nii materjali kui raha.

Meie koostööpartnerid

Scroll to Top